NABÍDKA THAJSKÝCH MASÁŽÍ

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS ŠIROKÝ VÝBĚR MASÁŽÍ

kolin-001

V naší nabídce si můžete vybrat tradiční thajskou masáž, která využívá působení síly na tlakové body, dokonale protáhne celé Vaše tělo a uvolní napětí svalů. Dále potom olejovou masáž - mírnější formu masáže vhodnou pro dokonalou relaxaci a celkovou regeneraci těla. Nebo olejovou aroma masáž s originálními přísadami thajských aroma olejů v několika vůních. Tato masáž je nejoblíbenější masáží v naší provozovně. Pro ty co namáhají nohy nebo záda  nabízíme masáž nohou, zad a šíje. Speciální bylinnou  masáž s nahřívanými bylinnými sáčky proti bolesti a celulitidě. Tato masáž je vynikájící po operacích kolen nebo kotníků. Masáž pro těhotné maminky, která zbavuje nepříjemné bolesti v oblasti zad a páteře. Nebo dokonce  královskou masáž, která je kombinací několika druhů masáží a technik masírování. Délku masáží si také zvolíte sami. Provádíme hodinové masáže, masáže na 90 minut nebo dvouhodinové masáže pro náročné zákazníky. Samozřejmě není problém masáž jen vyzkoušet a zvolit masáž na 30 minut. 

snimek-253

 

 

Podrobnější popis jednotlivých masáží najdete na našich stránkách pod jednotlivými druhy masáží. V provozovnách jsou potom ceníky masáží s popisem masáže, délkou masáže a cenou. Thajská masáž se provádí na masážní žíněnce ve speciálním oblečení nebo spodním prádle. Olejové masáže celého těla potom ve spodním prádle na masážní žíněnce nebo masážním stole dle přání zákazníka. Masáž nohou se provádí v masážním křesle popřípadě na masážní žíněnce.

snimek-276

 

 Věškeré maše masáže můžete kombinovat. Naši zákazníci běžně využívají kombinaci thajské a olejové masáže. V první půlhodině si uvolní svaly při thajské masáži a další půhodinku jen relaxují při thajské hudbě a olejové masáži. Masáže jsou vhodné při jakýchkoli obtížích spojených se svalovými problémy, boletí zad, kloubů, kolen, kotníků, šlach. Chronických polestí hlavy, migrény atd.

 

Doufáme, že u Nás budete spokojeni a přejeme příjemnou masáž.

 Kinnaree - thajská masáž

 

 

Důležité upozornění:

  • Poukazy není možné rozdělovat na více návštěv
  • Musí být dodržena délka masáže, masáž lze prodloužit
  • Doplatek při prodloužení dle ceníku
  • Slevy a akční nabídky nelze sčítat a kombinovat
  • Poukazy nelze měnit za peníze
  • Dárkové poukazy prodlužujeme za poplatek
  •  Čistá délka masáže je vždy o 5 minut kratší což je doba na oblékání a svlékání.